• Jeden Pár 2 Kanál Ethernet IP Extender Přes Koaxiální EoC Koaxiální Kabel HD Přenosové Sítě Extender pro Bezpečnostní CCTV Kamery
  • Jeden Pár 2 Kanál Ethernet IP Extender Přes Koaxiální EoC Koaxiální Kabel HD Přenosové Sítě Extender pro Bezpečnostní CCTV Kamery
  • Jeden Pár 2 Kanál Ethernet IP Extender Přes Koaxiální EoC Koaxiální Kabel HD Přenosové Sítě Extender pro Bezpečnostní CCTV Kamery
  • Jeden Pár 2 Kanál Ethernet IP Extender Přes Koaxiální EoC Koaxiální Kabel HD Přenosové Sítě Extender pro Bezpečnostní CCTV Kamery
  • Jeden Pár 2 Kanál Ethernet IP Extender Přes Koaxiální EoC Koaxiální Kabel HD Přenosové Sítě Extender pro Bezpečnostní CCTV Kamery
  • Jeden Pár 2 Kanál Ethernet IP Extender Přes Koaxiální EoC Koaxiální Kabel HD Přenosové Sítě Extender pro Bezpečnostní CCTV Kamery

Jeden Pár 2 Kanál Ethernet IP Extender Přes Koaxiální EoC Koaxiální Kabel HD Přenosové Sítě Extender pro Bezpečnostní CCTV Kamery

Kód: a2024

Podmínka : Nový produkt

  • 992.25 Kč

Sdílet

Jeden Pár 2 Kanál Ethernet IP Extender Přes Koaxiální kabel Kit EoC Koaxiální Kabel pro Bezpečnostní CCTV Kamery

Popis:

IEEE-založené P1901 podporuje high-definition video a vysokorychlostní datové signály přes řadu médií, jako jsou koaxiální a telefonní linky.

To má výhody dlouhé přenosové vzdálenosti, vysokou komunikační rychlost, podpora multimediálních služeb, a podpora vytváření sítí.

Můžete použít koaxiální kabel, telefonní linka, dva-core kabel prodloužit IP high-definition sítě přenos signálu na vzdálenost až 2000 metrů.

Přijmout Q9 koaxiální kabel portu, simulovat upgrade network HD, plug and play.

Analogové video dohled, upgrade sítě, HD.

Rozšíření sítě, síťové kamery video dlouhé vzdálenosti přenos souboru.

Používá se ve výtahu sledování přenosu a mnoha dalších příležitostech.

Specifikace:

Stav: 100% Zbrusu Nový

Název produktu: IP HD Sítě Koaxiální Přenosové Extender

Materiál: Železo

Maximální Výkon: 15.4 W

Vstupní Napětí: DC 12V/1A

Port: RJ45 1 kanál, 1 kanál BNC

Typ kabelu: Koaxiální, telefonní linka, twisted pair

Přenosová Vzdálenost: 2 KM

Přenosová Rychlost: Max. 100Mps

Pracovní Prostředí teplota: -35 °C ~ +75 °C

Skladovací Teplota: -40 °C ~ +85 °C

Relativní Vlhkost: 0 až 95% (Bez kondenzace)

Velikost: Jako obrázek zobrazen

Pacakge Hmotnost: 0,5 KG

Doprava

Máme loď všechny položky po celém světě zdarma přes ekonomika lodní dopravy.

Všechny import cla a daní, jsou odpovědnost kupující.

Položky odeslány do kupujícího na potvrdil, adresu, od pondělí do pátku (Víkend A Svátky se nezapočítávají)

Prosím, laskavě zkontrolujte vaši doručovací adresu, pečlivě před pokladně. Pokud chcete změnit adresu,pls, laskavě kontaktujte nás,Jinak, jakákoli změna informace mohou být dodrženy po odeslání

POZNÁMKA :

Položky budou odeslány z HK;

Dodací lhůta se pohybuje od 3 do 25 pracovních dnů:

USA/Hlavní Europeancountries------10~15working dnů

Ostatní země------15~25working dnů

Naléhavá poptávka,pls druh si vybrat express, jako je DHL,UPS,Fedex a tak dále.

Protože výpis omezení, nechtěli jsme nahrát mnoho položek.

Hromadné Kupující, Prosím, Kontaktujte nás Před Nabízení! ! ! ! ! ! ! !

Záruční A Vrátí

Poskytujeme 1 rok výměnu a 3 roky údržbu záruky.

Naše záruka se nevztahuje na zneužití, fyzické poškození, poškození vodou, ztráty, či odcizení.

Všechny nákupy mohou být vráceny within14 dní od data zakoupení za plnou náhradu nebo výměnu.

Všechny produkty musí být v původním stavu.

Zboží, které je poškozené nebo chybějící součásti, není vratná

Kontaktujte Nás

Doufáme, že jste spokojeni s naším produktem a služby, a na oplátku odmění nás s hodnocením pěti hvězdiček.

Vaše pozitivní zpětná vazba bude velkou encourgement pro nás v budoucí práci.

Pokud máte nějaké cenné podněty nebo nějaké problémy s naší zboží nebo dodání.

Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu.

Budeme odpověď na jakoukoliv otázku do 24 hodin (kromě Víkendu a Dovolené ).

Pak se budeme snažit v našich silách vyřešit problém co NEJDŘÍVE.

O Nás

Vítejte v našem obchodu A-punk.cz!

Společnost byla založena v roce 2008, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Ltd. je přední výrobce,nabízí vlákninu opticaltransceivers,fiber optic patch kabely a optických zařízení.Jeho výrobky byly dodány do oblastí, z Číny do celého světa

Jsme deset let prodejce na A-punk.cz, s náš velký tým, primární zdroje, nabídneme vám lepší a lepší kvalita,

Konkurenční cena a obezřetný služby.

Štítky: 10gb switch, koaxiální ip, fotoaparát secur, pasivní transceiver, kamera koaxiální, ataudio koaxiální kabel, mqtt, eoc, 16 ch, koaxiální kabel pro ethernet.

  • stav: Nové
  • Číslo Modelu: IP koaxiální 2 kanálové
  • Certifikace: FCC
  • místo původu: Guangdong, Čína (Pevninská Část)
  • Balíček: IP Extender Přes Koaxiální kabel
  • Značka: EB-LINK
  • Přenosová vzdálenost: 2km
  • Původ: KN(Původu)


Stevievillamarzo
2021-02-08
5/5
Compared to the description. In use, I will return to give my observationws

Příslušenství

10ks SC, LC APC Patchcord Optický Patch Kabel 2.0 mm PVC Vlákna G657 Jumper Simplex SM FTTH Optický Kabel Tkané Optica SC APC LC APC Optický Patchcord 2.0 mm PVC G657A Simplex optický Kabel Tento 9/125 OS2 single mode optický kabel je ideální pro připojení 1G/10G/40G/100G Ethernet připojení. To může přenášet data až 10 km na 1310nm, nebo až 40 km na 1550nm Pro
Související
MPO/UPC (Samec pin) Fanout - LC/UPC-OM3-0,35 m - 8, 12, 24 Vláken-0,9 mm barevné trubice MPO Fanout - LC/UPC-OM3-0,35 m - 8, 12, 24 Vláken-0,9 mm barevné trubice 1. Popis CICVCHC poskytuje vysoký výkon MPO sériový výrobek.To má dobré shody a nízký Vložný útlum.A to je široce používán v Telekomunikačních Sítích,
Související
5KUSŮ/Lot Fiber Optic Cleaner SC One Click Cleaner Fiber Optic Connector cleaning tool 2,5 mm Univerzální Konektor Fiber Optic BOB-Mini je speciálně navržen tak, aby dobře pracovat s oo SC, FC a ST konektory( Φ 2,5 mm), tento nástroj čistí kování koncových ploch odstranění prachu, oleje a jiné nečistoty, aniž by vrubování nebo poškrábání. Vlastnosti: -Vyčistěte
Související