• 50W EU/USA 110-220V Sada Elektrické páječky Vnitřní Topení Zbraň, Kapesní Automaticky Odeslat Tin Svařovací Stanice Opravy Nástroje
 • 50W EU/USA 110-220V Sada Elektrické páječky Vnitřní Topení Zbraň, Kapesní Automaticky Odeslat Tin Svařovací Stanice Opravy Nástroje
 • 50W EU/USA 110-220V Sada Elektrické páječky Vnitřní Topení Zbraň, Kapesní Automaticky Odeslat Tin Svařovací Stanice Opravy Nástroje
 • 50W EU/USA 110-220V Sada Elektrické páječky Vnitřní Topení Zbraň, Kapesní Automaticky Odeslat Tin Svařovací Stanice Opravy Nástroje
 • 50W EU/USA 110-220V Sada Elektrické páječky Vnitřní Topení Zbraň, Kapesní Automaticky Odeslat Tin Svařovací Stanice Opravy Nástroje

50W EU/USA 110-220V Sada Elektrické páječky Vnitřní Topení Zbraň, Kapesní Automaticky Odeslat Tin Svařovací Stanice Opravy Nástroje

Kód: a33301

Podmínka : Nový produkt

 • 367.66 Kč
 • 341.92 Kč

Sdílet

Kunshan wangyatian Electronics Co., Ltd.

Mnoho let zkušeností v oboru výrobci zpracování přizpůsobení

Slitiny tip + ABS silného plastu

Pracovní Teplota: 300 až 400 stupňů Celsia

Výkon: 60W

Napětí: 220V, 50HZ

Hodnocené s průměrem 0,8-1,2 mm tin-line.

Zahřívací doba: 2-4 minuty

Funkce:

1, Slitiny hrotu, rychlý ohřev, odolné

2, Přírodní mica topení jádro, topení nahoru rychle, dlouhou životnost, může být nahrazen, snadno smontovat a demontovat

3, Vysoce kvalitní ABS plast pláště, drží pohodlí, dlouhodobý provoz nebude únava

4, Cínu, drátu, lešení může být rozebrán, snadné použití

5, S indikátorem napájení, bezpečné

6, Napájecí kabel je měkký, může být ohnuty, odolnější

7, Jednoduchá obsluha, neotřelý design

8, Lze ovládat jednou rukou, zobrazení tin situaci, kdykoli, není snadné, aby se chyby

9, Vědecké design, není snadné, aby se zasekl

10, S odsáváním cínu zařízení, pohodlnější

vlastnosti:

1. 900m série železná hlava, rychlý ohřev, odolné, snadno nahradit.

2. Přírodní mica topení jádro, rychlý ohřev, dlouhá životnost, vyměnitelné, snadno sestavit a rozebrat.

3. Tin hedvábí lešení může být rozebrán a snadné použití.

4. S vypínač a kontrolka, je energeticky úsporné a bezpečnější. Napájecí kabel je měkký, pružný a odolnější.

5. Vnitřní vytápění svařování držitel může zabránit uživatelům spálit při vysoké teplotě.

Černá

balíček zahrnuje:

1 pájku (ou Meng 220V )1 tin absorpční zařízení 1 pájecí drát 2 kleště (fine tip ohýbání, ukázal ústa)

zelená barva

jak používat elektrické páječky a záležitosti vyžadující pozornost:

1. Před použitím nové pájení železa, použijte jemným smirkovým papírem, aby oživit páječka hlavu, energii a teplo, koupání v borovice kadidlo a poté klepněte na pájecí cínový drát s okrajem povrchu pájkou hlavu, aby se páječka hlavy rovnoměrně pokryt vrstvou cínu. Pokud tak učiníte, může usnadnit svařování a zabránit oxidaci na povrchu svařovací hlavy.

2. Je zakázáno opravovat slitiny hlavy. Pokud ne, tin, tin může být použit po toku je aktivován.

3. Elektrická páječka by měla být udržována suchá, a to je přísně zakázáno pracovat ve vlhkém prostředí.

4. Před použitím pečlivě zkontrolujte, zda napájecí kabel a napájecí kabel jsou poškozené, a zda je napětí v souladu. A zkontrolujte, zda svařovací hlava je volná.

5. Při použití elektrické páječky, ne libru těžké. Aby se zabránilo pádu. Když tam je příliš mnoho cínu pájky na železné hlavy, to může být vymazán z látky. Nezahazuj to, aby se zabránilo opaření ostatní.

6. Během procesu svařování, pájení železa nemohou být umístěny všude. Když ne, svařování, to by měl být umístěn na železném rámu. Všimněte si, že napájecí kabel by neměl být namontován na svařovací hlavu tepelně odolné nehody způsobené poškození izolační vrstvy.

7. Po použití, cut off napájení v čase a odpojte napájecí zástrčku. Po ochlazení, vzít pájku zpět na panelu nástrojů.

8. Po použití několikrát, odstraňte svařovací hlavy a odstranit vrstvy oxidu, aby se zabránilo blokování oxid vrstvy v budoucnosti.

Základní dovednosti pomocí elektrické páječky:

1. Vyberte si vhodný cín pájecí, a zvolte nízký bod tání cínu, pájecí drát pro svařování elektronických součástek.

2. Škálování prášek, rozpustí 25% borovice v 75% alkoholu (hmotnostní poměr) jako Měřítka prášek.

3. Tin by měl být aplikován před použitím elektrické páječky. Konkrétní metoda je: teplo elektrická páječka. Když to je jen schopen roztavit cín pájecí, aplikovat Škálování prášek, a pak se rovnoměrně aplikovat na pájení železa hlavu s cín pájecí, aby železná hlava jíst vrstvou cínu rovnoměrně.

4. Svařovací metoda: polské kolíky, podložky a komponenty s jemným smirkovým papírem a naneste Škálování prášek. Dotkněte se odpovídající množství cínové pájky s svařovací hlavu a obraťte se na svařování místo. Po všech cínová pájka na svařování, bodové tát a ponořte Vést Vedoucí součásti, elektrické pájky tip jemně zvedněte podél pin složky na dovolené v místě sváru.

5. Svařovací doba by neměla být příliš dlouhá, jinak komponenty budou snadno vyhořel. Pokud je to nutné, potrubí nohy může být skřípnutí kleštěmi pomoci odvod tepla.

6. Svařovací místě by měla být ve tvaru sinusové vlny vrcholu, a povrch by měl být jasný a hladký, s Wuxi trny a střední obsah cínu.

7. Po svařování je dokončeno, zbývající Škálování prášek na desce by měly být čištěny s alkoholem, aby se zabránilo cementační Škálování prášek z ovlivnění normální funkci obvodu.

8. Integrovaný obvod by měl být svařované konečně, a elektrická páječka by měla být spolehlivě uzemněn, nebo využití odpadního tepla svařování po výpadku napájení. Nebo použít speciální zásuvku integrovaného obvodu, a plug integrovaného obvodu po svařování zásuvky.

9. Elektrická páječka by měla být umístěna na pájení železa rámu

Štítky: pájecí cín, držák pájky, teplé smd pájení, rychlé rework stanice, pájecí stanice kit sada, Pájecí Stanice, malé pájecí pistole, žehlička pájky, jak pájecí sada, 8588d rukojeť.

 • Značka: Wang tian ya
 • Materiál: jiao bing Elektrická páječka
 • Původ: KN(Původu)
 • Aktuální: Výměna
 • Model: Zelená Barva ou gui


Helen Ask
2020-11-18
4/5
I haven't tested it yet but, apparently there are many versions of the soldering iron. The one I received is not "Side door designed" and "Integrated power switch".
Grus9000
2020-12-31
5/5
Llego super rápido buen servicio ahora a probarlo

Příslušenství

Páječka s keramickým ohřívačem (odolný tip) 25 W ProConnect Pájení železa, odolné 25 W tip je určen pro ruční instalaci rádiových prvků. To může být použit jak v domácí a profesionální Laboratoří. Trvanlivý pájecí žehlička tip se skládá z měděné jádro potažené vrstvou Elektrolyticky
Související
26 Ks Elektrická páječka Tykev Dřevěné Desce Nástroj pro Malování, Multifunkční Květina Rytí Spalování Dřeva DIY Kit EU/UK/US Popis zboží Specifikace : Produktu 1 Plug typ: EU/UK/US Napětí: EU: 220V, US: 110V, spojené KRÁLOVSTVÍ: 220V Hlavní materiál: kov Barva: černá Množství: 7/26pcs set Seznam balíčků: 7/26pcs set wood burning kit Rysy:
Související
10ks Olovo-zdarma Čistá Měď Diamagnetický 900M-T-K Pájení Železa Hlava Svařovací SK/K/I/2.4 D/3C/B Typ bezolovnaté Pájecí Žehlička Tip Vlastnosti: *100% zbrusu nový a vysoce kvalitní *Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, odolné a praktické použití Specifikace: Materiál: Čistá Měď Typ: bezolovnaté pájecí žehlička tip Specifikace:
Související
HS-1115K Profesionální Butan Plynové pájky Kit Svářecí Soupravu Hořáku body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-height: 1.3; } dcl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { šířka: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; výška: 15px; float:
Související
PCB Deska Digitální bezolovnaté Pájecí Stanice YIHUA 936B YIHUA 936B PCB Deska Digitální bezolovnaté Pájecí Stanice 1. S n ew robustní formy výroby, síla je větší, než obecné 936 pájecí stanice , r apid topení, rychlou teplotní kompenzaci, přesné řízení teploty, stabilitu a účinně vyhněte
Související