• POUŽÍVÁ Panasonic DMC-GF5 12 MP Mirrorless Digitální Fotoaparát s 3-Palcový Dotykový Displej a Zoom Objektivem 14-42
 • POUŽÍVÁ Panasonic DMC-GF5 12 MP Mirrorless Digitální Fotoaparát s 3-Palcový Dotykový Displej a Zoom Objektivem 14-42
 • POUŽÍVÁ Panasonic DMC-GF5 12 MP Mirrorless Digitální Fotoaparát s 3-Palcový Dotykový Displej a Zoom Objektivem 14-42
 • POUŽÍVÁ Panasonic DMC-GF5 12 MP Mirrorless Digitální Fotoaparát s 3-Palcový Dotykový Displej a Zoom Objektivem 14-42
 • POUŽÍVÁ Panasonic DMC-GF5 12 MP Mirrorless Digitální Fotoaparát s 3-Palcový Dotykový Displej a Zoom Objektivem 14-42
 • POUŽÍVÁ Panasonic DMC-GF5 12 MP Mirrorless Digitální Fotoaparát s 3-Palcový Dotykový Displej a Zoom Objektivem 14-42

POUŽÍVÁ Panasonic DMC-GF5 12 MP Mirrorless Digitální Fotoaparát s 3-Palcový Dotykový Displej a Zoom Objektivem 14-42

Kód: a36721

Podmínka : Nový produkt

 • 3 568.46 Kč

Sdílet

používá Panasonic DMC-GF5 12 MP Mirrorless Digitální Fotoaparát

Prodávající řekl:Děkuji vám moc za vaši podporu. Zde jsou zprávy, které jste měli vědět před objednáním: 1.Tento fotoaparát není úplné nové .Tam bude mít malé vady, jako je prach a škrábance. 2.Všechny funkce jsou normální . 3.Kdykoliv nás budete potřebovat,budeme tam. 4.NABÍJEČKA *1 BATERIE *1

LUMIX GF5

• Třída Předních Rychlé Automatické Ostření [ * Pro Micro Four Thirds Systém Kamer od 5. dubna 2012 ]

• Automaticky Doporučuje Kreativní Efekty s Průvodci

• Nejširší Škálu Výměnných objektivů k Dispozici [ * Pro Micro Four Thirds Systém Kamer od 5. dubna 2012 ]

• Smartphone-jako Dotykové Displeje

• Profesionálně Vypadající fotografie a HD Videa

Rádi Fotografování?

Skryté uvnitř sofistikovaný profil této další generace [Mirrorless] ultra-kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy je srdcem dnes je výkonný DSLR fotoaparáty. LUMIX DMC-GF5 nabízí vyšší kvalitu obrazu i za zhoršených světelných fotografování s vysokým nastavením ISO. Důvodem je velké, nově vyvinutý 12,1 Megapixelový Live MOS Snímač a pokročilé zpracování Obrazu z LUMIX Venus Engine. Kromě základní funkce požadované v DSLR kamery, včetně rychlé, přesné automatické ostření, DMC-GF5 nabízí řadu možností, které dělají fotografování ještě více umělecké, ale snadno – příjemný dost pro uživatele, kteří si chtějí, aby zvýšily od kompaktní digitální fotoaparát. V souladu s ustálenou Micro Four Thirds "mirrorless" standard, nejširší škálu výměnných objektivů je nabízen rozšířit fotografické zkušenosti a vaše láska fotografie.

Nové 12.1-Megapixelový Snímač Live MOS a Venus Engine Pravda, Kvalita Obrazu

DMC-GF5 je stylový fotoaparát v kompaktní velikosti a to díky odstranění zrcadla nalézt v DSLR, které byly navrženy v dobách filmu. Ano, to zachovává základní vynikající výkon systému s výměnným objektivem fotoaparátu, pouze byl navržen pro moderní digitální věk. DMC-GF5 je vybaven nově vyvinutou 12.1-megapixelový Live MOS (obrazový snímač), který nabízí vysokou citlivostí pro zpracování signálu. Optimalizace on-chip filtry uvědomí, záznam obrazu i vyšší citlivost na max. ISO12800. Obě fotodiody obvodu a výstup obvodu jsou také optimalizována pro minimalizaci hlučnosti, přes zpracování až po výstup. Navíc, nově přidané NR (Redukce Šumu), obvod dokončí Panasonic je vynikající redukce šumu systém, který důkladně odstraňuje šum, který zůstal v konečné fázi zpracování.

Obrazový procesor Venus Engine používá kombinace 3DNR(3D Noise Reduction) a MNR (Multi-process Noise Reduction), a to jak světlé plochy a tmavé oblasti jsou věrně reprodukovány s minimální šum při vysoké citlivosti obrázek nahrávání.

Třídy Vedoucí Rychlé Automatické Zaostření Všech fotoaparátů LUMIX G Micro System přijmout Kontrast AF pro své zaměření systému. Ve srovnání s Fázový rozdíl AF systém používá v odkazu DLSR fotoaparáty, Kontrast AF nabízí větší přesnost.

DMC-GF5 je vybaven třídy vedoucí**** ultra-high-speed (přibl. 0.09 druhé) Light Speed AF a vysoce přesné dotykové pin-point AF, díky které je možné zachytit i rychle se pohybující objekty jasně. Nejen díky kontrastu založené zaměřit se přesnost, ale jeho rychlost také vyniká jako u tradičních digitálních zrcadlovek s Fázovým rozdílem.

V kombinaci s Touch AF, ovládání, nastavení a zaměřit se na předmět je neuvěřitelně snadné a rychlé, nikdy chybí vlečka-of-the-moment. Další výhodou Kontrast AF, DMC-GF5 zahrnuje celoplošné zaostřování, které je možné nastavit zaostření na jakýkoli bod v zorném poli. Rám složení je zdarma a intuitivní, že kombinuje dotykové ovládání.

Dotykové ovládání systému DMC-GF5 okamžitě umožňuje uživatelům nastavit zaostření na objekt pomocí dotyku na LCD displeji a dokonce můžete uvolnit spoušť. Po uzamčení na téma dotek, fotoaparát sleduje objekt s AF tracking funkce, i když se pohybuje. Pinpoint AF funkce je začleněna v DMC-GF5 umožňuje přesnější nastavení ostření tím, že další zvětšení oblasti ostření. To pomáhá, například, nastavení, zaměření na žáka v oku.

* Čas pro zaostření na objekt je měřena s LUMIX G X VARIO PZ 14-42mm / F3.5-5.6 ASPH. / POWER O. I. S (H-PS14042) (přiložený objektiv DMC-GF5X) přesunout pozici objektivu na "2m" z "nekonečno" pozice. Pozice zoomu je na širokém konci. Panasonic metoda měření

Nová Scéna Průvodce Štíhlé Různé Výrazy ve Fotografování a Nové Kreativní Ovládání Pro začátečníky s výměnnými objektivy systému kamer, nová Scéna Průvodce v DMC-GF5 nabízí 23 ukázkové snímky pořízené profesionálními fotografy. Uživatelé si mohou vybrat ten, blíže k situaci, že se chystáte střílet a optimální parametry pro natáčení scény bude automaticky nastaveno*. Kromě toho, střelba řízení, technické poradenství a doporučené výměnné čočky pro scény mohou být zobrazeny pro uživatele se učit fotografování.

Populární Kreativní Ovládání režim je aktualizován tím, že zvyšuje jeho možnost filtru z 6 (pro DMC-GF3) k 14 (pro DMC-GF5) přidání nové Měkké Zaostření**, Dynamický Monochrome, Působivé Umění, One Point Barva, Cross Proces a hvězdný Filtr**, navíc k konvenční Expresivní, Retro, High Key, Sepia, High Dynamic, Efekt Miniatury*** a nově přidané Nízké Klíč a Toy Efekt režimu. Vliv parametrů každého režimu je také nastavitelná. S novým GUI a menu, přepínání efektu filtru je velmi snadné a je možné zobrazit náhled přes Live View. Také, doporučené filtry jsou navrženy v závislosti na scéně, že fotoaparát detekuje v iA nebo iA Plus režim.

Štítky: fotoaparát canon g7x, ble9, 1080p full hd videokamera, panasonic lumix, fotoaparát mirrorless, yi m2 mirrorless digitální fotoaparát, digitální fotoaparát 5k, Lumix, amkov, video kamera.

 • Speciální Funkce: NIC
 • Velikost snímače (v palcích): APS-C
 • Značka: Panasonic
 • MegaPixel: 10.0 - 20.0 MP
 • Stabilizace Obrazu: No
 • Optický Zoom: Pevné Ohnisko
 • Rozlišení Obrazu (Video): Full HD (1920x1080)
 • Ohnisková Vzdálenost: 3.8-247 mm
 • Snímací Prvek Typu: Live MOS
 • Číslo Modelu: Panasonic DMC-GF5

Příslušenství

POUŽÍVÁ Canon PowerShot SX700 HS Digitální 16.1 megapixelový CMOS Fotoaparát s 30x optický zoom, 4x digitální zoom HD video 1080p POUŽÍVÁ Canon PowerShot SX700 HS Digitální Fotoaparát 1:MUSÍ VÁM BÝT JASNÉ, ŽE TATO KAMERA SE POUŽÍVÁ . 2.NĚKTERÉ MALÉ ŠKRÁBANCE A PRACH JE INAVITABLE. 3.NIC NEMŮŽE BÝT DOKONALÉ,ZNAMENÁ TO POUŽITÉ ZBOŽÍ. 4.SLIBUJEME,VŠECHNY
Související
POUŽÍVÁ Canon SX40 HS, 12.1 MP Digitální Fotoaparát s 35x Širokoúhlý Optický Obraz Stabilizovaný Zoom a 2,7-Palcový Vari-Angle Široký LCD POUŽÍVÁ Canon SX40 HS, 12.1 MP Digitální Fotoaparát 1:MUSÍ VÁM BÝT JASNÉ, ŽE TATO KAMERA SE POUŽÍVÁ . 2.NĚKTERÉ MALÉ ŠKRÁBANCE A PRACH JE INAVITABLE. 3.NIC NEMŮŽE BÝT DOKONALÉ,ZNAMENÁ TO POUŽITÉ ZBOŽÍ. 4.SLIBUJEME,VŠECHNY
Související
2.7 Palcový TFT LCD HD Digitální Fotoaparátu Anti-Shake Detekce Obličeje Videokamery VDX99 2.7 Palcový TFT LCD HD Digitální Fotoaparátu Anti-Shake Detekce Obličeje Videokamery VDX99 Funkce: 2.7 palcový TFT LCD displej zobrazuje živý obraz, vestavěný dobíjecí 550mAh baterie může podporovat fotoaparát pracuje více než 60 minut. Zachytil
Související