• ONTi SC/APC Fiber Optic Patch Kabel Kabel SC-SC 1/3/5/10/20/30M Propojovací Single Mode Simplex 2,0 mm Optické Tkané Optica FTTH 10KS
  • ONTi SC/APC Fiber Optic Patch Kabel Kabel SC-SC 1/3/5/10/20/30M Propojovací Single Mode Simplex 2,0 mm Optické Tkané Optica FTTH 10KS
  • ONTi SC/APC Fiber Optic Patch Kabel Kabel SC-SC 1/3/5/10/20/30M Propojovací Single Mode Simplex 2,0 mm Optické Tkané Optica FTTH 10KS
  • ONTi SC/APC Fiber Optic Patch Kabel Kabel SC-SC 1/3/5/10/20/30M Propojovací Single Mode Simplex 2,0 mm Optické Tkané Optica FTTH 10KS
  • ONTi SC/APC Fiber Optic Patch Kabel Kabel SC-SC 1/3/5/10/20/30M Propojovací Single Mode Simplex 2,0 mm Optické Tkané Optica FTTH 10KS

ONTi SC/APC Fiber Optic Patch Kabel Kabel SC-SC 1/3/5/10/20/30M Propojovací Single Mode Simplex 2,0 mm Optické Tkané Optica FTTH 10KS

Kód: a37872

Podmínka : Nový produkt

  • 601.23 Kč
  • 300.62 Kč

Sdílet

Štítky: server supermicro, cisco switch, Vlákno, spínač tkané průmyslové, fiber optic, ftth nástroj, gpon ont, apc konektor, čest, dupont kabel.

  • Kompatibilní: Huawei
  • kabel materiál: PVC
  • Certifikace: CE
  • Návrat Ztráta: PC>45dB,UPC>55dB, APC>65dB
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Průchozí útlum: PC<0.2 dB,UPC<0.2 dB, APC<0.2 dB
  • Značka: ONTi
  • Konektor: SC
  • Velikost: 3Meters*3MM
  • Číslo Modelu: ONT-FJ-SSSA
  • Položka Délka: 3m
  • Původ: KN(Původu)
  • Vlákno Typ: Single Mode


Reisensw
2020-10-03
5/5
the cable is a bit thinner than what i have but works the same. all good thanks seller
Sxdlshch
2020-11-02
5/5
I arrive the product required in good time
Slava Oka
2021-01-06
5/5
Excellent very easy to use.
Tainavano1
2020-10-03
5/5
Great quality and super fast to Spain. Perfect connection and speed. Very satisfied with my purchase. Seller A+++

Příslušenství

200mtr Obrněné Vlákno Patch Kabel 2 vlákna SC, LC, FC SM obrněné ftth jumper 2 jádra optických vláken Singlemode kabel duplex ELINK Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 200mtr Obrněné Vlákno Patch Kabel dual vlákno SM, SC, LC, FC obrněné ftth jumper 2 jádra optických vláken Singlemode duplexní kabel ELINK ​ ​
Související
ZHWCOMM 10KS 24 jader fiber optic splice tray ochranu kabelů FTTH box Optické vlákno Ochranu box ZHWCOMM 10KS 24 jader fiber optic splice tray ochranu kabelů FTTH box Optické vlákno Ochranu box Fiber Optic Splice Tray je zařízení připojení kabelu zavedení fiber optic splice tray a svařování, včetně konečného balení. Pro sváření
Související
MPO/UPC (Samec pin) Fanout - LC/UPC-OM3-0,35 m - 8, 12, 24 Vláken-0,9 mm barevné trubice MPO Fanout - LC/UPC-OM3-0,35 m - 8, 12, 24 Vláken-0,9 mm barevné trubice 1. Popis CICVCHC poskytuje vysoký výkon MPO sériový výrobek.To má dobré shody a nízký Vložný útlum.A to je široce používán v Telekomunikačních Sítích,
Související
SC APC 1X16 PLC E-Gpon Single mode Vlákno Optický splitter FTTH PLC Splitter ,0,9 mm mini plc splitter 1x16 s sc/apc konektorem SC APC 1X16 PLC E-Gpon Single mode Vlákno Optický splitter FTTH PLC Splitter ,0,9 mm mini plc splitter 1x16 s sc/apc konektorem Ujišťuji vás, že kvalita našich výrobků, aby zajistily, že jsme vám ty nejlepší služby zajistit nejrychlejší
Související