• 5 String Tvrdý Ocas Pevná Basová Elektrická Kytara Most Chrome
  • 5 String Tvrdý Ocas Pevná Basová Elektrická Kytara Most Chrome
  • 5 String Tvrdý Ocas Pevná Basová Elektrická Kytara Most Chrome

5 String Tvrdý Ocas Pevná Basová Elektrická Kytara Most Chrome

Kód: a3982

Podmínka : Nový produkt

  • 214.11 Kč

Sdílet

Informace O Zákaznících

1.Obrázky produktu do sedmi dnů po doručení, prosím, ujistěte se, že dodací adresu, je správné. Naše výrobky jsou nové produkty, tam bude práce pracovníků kvality a kvantity před odesláním, prosím zákazníky v pohodě.

2.Položky jsou dodávány pomocí EMS. dosah většina zemí v 7 do 15 pracovních dnů. To je pro USA. KANADA. AUSTRÁLIE. . Pro ostatní země. to může trvat více času, aby se dospělo.

3.Balíček-Pro balíček. naše společnost bude mít metodu standardizovaného balení. obvykle. během přepravy je velmi silný.

4.Klademe velký důraz na všechny vaše spravedlivé hodnocení, pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, chválu, aby nás podpořit, budeme velmi vděční. Pokud máte jakékoliv nespokojenosti, prosím, komunikovat s námi, věřím, že každý rozumný problémy můžeme rychle vyřešit, prosím, nespěchejte, dejte nám špatnou recenzi.

5.Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Štítky: most guyker, guyker, kickass bass most 4 string, 5 string bass krku, basová kytara, 5 strun popela, bass guitar cover, bass fretless, dírkovaná deska peg, kytarový systém bezdrátový, pevný tvrdý ocas most.

  • Typ: most
  • Číslo Modelu: MMB-5
  • Značka: guyker


Brandex 99 10
2020-08-18
5/5
exatamente como descrito. ótimo acabamento. bem embalado. muito bom

Příslušenství

Hliníkové Slitiny Metal Guitar Capo Kytarové Příslušenství Kytary Capo Electric Guitar Díly 8*4cm Vlastnosti: 1 Vyrobena z vysoce kvalitního kovového materiálu s vlastnostmi silné, trvanlivé a odolné proti opotřebení, má dlouhou životnost. 2 S mikrometr, seřizovací zařízení, napětí může být upravena podle potřeb kytaru, struny
Související
3 Sady Alice A105/A107BK-H Černé Nylonové Struny na Klasickou Kytaru Struny na 1.-6. Struny Doprava Zdarma Velkoobchodů start konec Podrobnosti: 100% Zbrusu Nový A Vysoce Kvalitní Vyrobené z Vysoce Kvalitní 1.-3. Černý Nylon String 4.-6 A105BK-H(Postříbřené Slitiny Mědi Rány) A107BK-H(H85 Potažené Bronzové Slitiny Rány) Perfektní Nylon String Pro
Související
1ks Jednou Rukou, Rychlá Změna Capo pro Kytary - Black & 2 Sady Akustická Kytara Most Kolíky + Sedlo + Ořech Černá Vysoká Kvalita 2 nastavte Akustickou Kytaru sedlo,s Akustickou Kytarou Matice a Akustická Kytara Most Kolíky Black Dot Inlay & 1ks Kytara capo,Materiál: ABS & zinkové slitiny To se pohodlně vejde do ruky To se používá k změnit tón vaší kytary. S
Související
6 m na kytaru, kabel Dvakrát odrušení čisté mědi vintage napětí USD 5.31 USD 33.7 USD 18.66-29.84 USD 17.8-28.3 USD 30.32 USD USD 4.48 18.62-30.32 USD 11.34 6 m na kytaru, kabel Dvakrát odrušení čisté mědi vintage napětí Továrna V-oslavovat Hudbu máme vlastní továrnu, se specializuje na
Související
Zinkové Slitiny Vysoká Přesnost Kytaru Chromatická Tuner Efekt Pedál True Bypass Mini Chromatická Ladička Pedál Efekt Kytarové Části LT-910 Rowin LT-910 Zinkové Slitiny s Vysokou Přesností Kytaru Chromatická Tuner Efekt Pedál True Bypass Vlastnosti: 1. Tuner je vysoce přesné ladění jednoho bloku, který může být použit buď s sedm-strunná kytara nebo five-string bass.
Související