• INNO E27 elektrody pro IFS-15 IFS-10 Zobrazení, 1 View3 View5 View7 View8 View6L Fusion Splicer elektrody
  • INNO E27 elektrody pro IFS-15 IFS-10 Zobrazení, 1 View3 View5 View7 View8 View6L Fusion Splicer elektrody
  • INNO E27 elektrody pro IFS-15 IFS-10 Zobrazení, 1 View3 View5 View7 View8 View6L Fusion Splicer elektrody
  • INNO E27 elektrody pro IFS-15 IFS-10 Zobrazení, 1 View3 View5 View7 View8 View6L Fusion Splicer elektrody
  • INNO E27 elektrody pro IFS-15 IFS-10 Zobrazení, 1 View3 View5 View7 View8 View6L Fusion Splicer elektrody
  • INNO E27 elektrody pro IFS-15 IFS-10 Zobrazení, 1 View3 View5 View7 View8 View6L Fusion Splicer elektrody

INNO E27 elektrody pro IFS-15 IFS-10 Zobrazení, 1 View3 View5 View7 View8 View6L Fusion Splicer elektrody

Kód: a4295

Podmínka : Nový produkt

  • 756.95 Kč
  • 499.58 Kč

Sdílet

Fiber Elektrody pro INNO E27 IFS-15 IFS-10 View3 View5 View7 IFS-15 V7 V3 V5 Fusion Splicer

Fusion Splicer

Název: Elektrické svařovací elektrody tyč Model: E27 Původu: Čína Vybití:> 4000 Ztráty: Pravá Jižní Korea importované slib snadné slíbit, Elektrické svařovací elektrody tyč Použitelná na: IFS-10 IFS-09 IFS-15A 15H

Štítky: optické svářečku, svářečku optických vláken, apc sc, blade fusion, ai9 baterie, fitel s178a, digitální tiskárny, fólie, maska pro alcatel 1s, zpoždění účinek, inno zobrazit.

  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Původ: KN(Původu)
  • Položka Délka: 1m
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Kompatibilní: TP-link
  • Značka: AUA
  • Velikost: 33x32x21
  • Certifikace: NIC
  • Číslo Modelu: INNO E27 elektrody


Svetlankuts
2020-08-24
5/5
Быстро и качественно! Рекомендую продавца!
Jaybug0650
2020-11-20
4/5
Very quickly, pending testing in the merge.
Lyudmilakormilceva
2020-11-27
5/5
Shipping fast seller wholesale nice and good ~

Příslušenství

S-85DLC05D MikroTik Kompatibilní s 1000BASE-SX SFP 850nm 550m Vysílač S-85DLC05D MikroTik Kompatibilní s 1000BASE-SX SFP 850nm 550m Vysílač Produkt Stav: NOVÉ Vlastnosti Produktu: • 850nm Oxid VCSEL laserové vysílače • Duplexní LC konektor • V Souladu s RoHS a Olovo-Zdarma •
Související
280pcs/box Optické Vlákno Čištění Kimwipes Bezprašný Papír 280pcs/box Optické Vlákno Čištění Kimwipes Bezprašný Papír Popis: Kimwipes, téměř nepouští vlákna, měkké a non-abrazivní, jsou používány k čištění svlékl a štěpí optických vláken a konektorů endface pomocí alkoholu
Související
SC APC Simplex mode Vlákno optický Adaptér SC APC Optické vlákno spojka SC Fiber příruby SC APC konektor SC APC Simplex mode Vlákno optický Adaptér SC APC Optické vlákno vazební Aplikace: 1.Telecome sítě 2.CATV sítě 3.Ethernet sítě 4.Optických komunikačních Zařízení Specifikace: Typ Produktu SC,
Související
4K HDMI Extender, Nekomprimovaný HDMI přes optických vláken Singlemode Vlákno až 10 km,Vícevidové vlákno až 300m, Podpora 3D Popis: HDMI Vlákniny Extender nabízí rozšíření 4K HDMI a 3D signálů na dlouhé vzdálenosti přes jeden optický kabel podporuje vysoké rozlišení až do 4K*2K ([email protected]). Zařízení extender lze použít pro širokou škálu aplikací,
Související