• 6
  • 6

6" x 2" Talíř, Tri-Clamp Cívka s Dna. Hygienické nerezové oceli 304

Kód: a463

Podmínka : Nový produkt

  • 865.08 Kč

Sdílet

6" x 2" Talíř, Tri-Clamp Cívka s Dna. Hygienické nerezové oceli 304

Ano , podporujeme hromadné prodeje a hledají partnery ve všech zemích

ANO, JSME KOMBINOVAT DOPRAVU! Pokud máte jakékoli otázky o náklady na dopravu, prosím, neváhejte nás kontaktovat pomocí Zprávy nebo A-punk.cz E-mail před zakoupením položky(položek).

ANO, MŮŽEME VYROBIT PODLE VAŠEHO POŽADAVKU, Pokud chcete, aby vlastní položky, kontaktujte nás pomocí Zprávy nebo A-punk.cz E-mail DOPRAVA:

Vždy jsme loď na položku(y) do 5-7 pracovních dnů(sobota a Svátek není součástí dodávky) po obdržení platby.Položka(y) budou dodávány podle rejstříku letecké pošty s sledovací číslo.

To trvá asi 7-15 pracovních dnů, aby se loď USA, Kanada, Velká Británie, Austrálie a Japonsko 10-20 pracovních dnů do jiných zemí.4-6 týdnů, aby se loď Brazílie, Argentina či dalších zemí do ostatních zemí, není uvedeno.

Dodací lhůta možná ovlivněn Celní zpoždění, dovolená,události nebo jiné nejistoty. Bychom nemohli garantovat čas příjezdu.

Ujistěte se, že budete souhlasit s dodací lhůty před nákupem.

Pokud chcete zvolit jiné rychlejší Vyjádřil, prosím, kontaktujte mě před nákupem. ZPĚTNÁ vazba:

Zavázali jsme se k vaší Postive zpětnou Vazbu po obdržení vaší platby.Pokud z nějakého DŮVODU nemáte pocit, jsme získali

Postive zpětnou Vazbu, prosím, neváhejte a kontaktujte nás na A-punk.cz E-mail, Budeme komunikovat tak rychle, jak je možné vyřešit JAKÝKOLI problém.

Necháme pozitivní zpětnou vazbu pro všechny nákupy a vážíme si vás sdílet své vynikající zkušenosti s jinými A-punk.cz! ZÁRUKA:

Garantujeme, že všechny popisy zboží jsou přesné. V případě, že položka je vadný, nebo jste obdržel nesprávné položky, kontaktujte nás pomocí Zprávy přes A-punk.cz E-mail. Budeme rádi, aby vyřešit jakýkoliv problém, tak rychle, jak je to možné. VRACÍ:

Výnosy nebo výměn jsou přijímány na většině NEPOUŽITÉ položky do 14 dnů od obdržení, ale zákazník hav eto platit extra přepravní náklady.

Prosím, kontaktujte nás před vrátit položku(y). Vezměte Prosím Na Vědomí:

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Tyto poplatky jsou obvykle shromažďovány na poskytování nákladní dopravy (spedice) společnosti, nebo když si vyberete položku nahoru

– nepleťte si je pro další poplatky za dopravu.

FAQ 1. Q: Jak mohu zaplatit za své nákupy? A: přijímáme Podmíněná, Pay Pal, Bitcoin, Ethereum. Kreditní Karta je snadné, aby se platby na Hypotéku. 2 Q: Má položka(y), doprava s sledovací číslo? A: Ano, všechny položky ia dopravy s sledovací číslo v každé zakázce, a můžete vidět stav zásilky na odpovídající webové stránky. 3 Q: Když chci spojit nákup, kolik z velkoobchodní ceny? A: Když zákazník chcete hromadný nákup, prosím, neváhejte a kontaktujte nás na A-punk.cz E-mail, dáme vám nejlepší cenu. 4 Q: potřebuji nějaké podobné produkty, ale nemohu zjistit, ve vašem obchodě,můžete zajistit, že? A: Ano, můžete poslat obrázek na nás. Budeme se snažit v našich silách zjistit a odpovědět cenu. Také můžeme přijmout vlastní produkt.

Štítky: měď tri clamp příruba, hygienické nerezové 3, 2 svorky, tri clamp 7, pohled sklo 5, společné triclamp, clamp tri, 6 sklo, 2 dioptrie, svorky připojení z nerezové oceli.

  • Značka: Distillex
  • Číslo Modelu: DX0044
  • Tvar: Rovné
  • Připojení: Příruba
  • Typ: Pohled Sklo
  • Technics: Casting
  • Materiál: Z Nerezové Oceli


Ursecretandmine
2020-11-19
1/5
shop can t make a custom order seller needs a brain to start with...

Příslušenství

Redukce 3 Redukce 3 (76mm)OD91 x 4 (102mm )OD119 ,Hygienické Tri-Clamp Soustředné Potrubí, Montáž SS 304 Redukce 3 (76mm)OD91 x 4 (102mm )OD119 ,Hygienické Tri-Clamp Soustředné Potrubí, Montáž SS 304 Pokud zvolíte Prodávající' s Způsob
Související
20 KS DN15/20/25 M22 M24 silikonové těsnění,ploché těsnění podložka distanční podložka pro vlnovcové měkká voda hadice konektor těsnění těsnicí kroužek Název produktu:20 Ks silikonové těsnění / ploché podložky Typ:Těsnění Materiál:Silicon Specifikace: A:1/2 (DN15) B:1/2 (DN15) S filtrem C:3/4 (DN20) D:3/4 (DN20) S filtrem E:m22 F:m24 G:1
Související
Vana proudem vzduchu, lázně Air bubble jet s chromování, dmychadlo nazzle A0-17 A0-17 Bublinkové trysky funkce: 1) materiál tělesa: PVC 2) Kryt materiál : ABS s Chrome plating 3) připojení Vzduchu: 8mm 4)70 mm dlouhé 3). připojení vzduchové trubky:8 mm další proud vzduchu máme
Související
LTWFITTING DOT Vzduchové Brzdy Samec Konektor, 1/2 (Hromadné objednávky bude loď FEDEX IE volně, i když si vyberete způsob dopravy z epacket nebo China post, žádné nejasnosti, prosím, kontaktujte nás kdykoliv.) LTWFITTING DOT Vzduchové Brzdy Samec Konektor, 1/2 OD x 1/2 Samec NPT
Související
4ks Těžké Lesklý Zinek 304 Nerezová Ocel Svorka Spojovací Tvarovka 25mm Trubky Trubky, Loket, Příruby T Vítejte navštivte náš obchod, Naše značka Premintehdw znamená Premium Integrity Hardwaru , Byli jsme zahrnující v truhlářství průmyslu a hardwares distribuci pro více než 15 let Vítejte veškeré dotazy od vás, a Budeme milovat
Související