• CIOVIO Smart Home Power Cube Zásuvky 5 Zásuvek Adaptér Power Strip Multi Spínané Zásuvky
 • CIOVIO Smart Home Power Cube Zásuvky 5 Zásuvek Adaptér Power Strip Multi Spínané Zásuvky
 • CIOVIO Smart Home Power Cube Zásuvky 5 Zásuvek Adaptér Power Strip Multi Spínané Zásuvky
 • CIOVIO Smart Home Power Cube Zásuvky 5 Zásuvek Adaptér Power Strip Multi Spínané Zásuvky
 • CIOVIO Smart Home Power Cube Zásuvky 5 Zásuvek Adaptér Power Strip Multi Spínané Zásuvky
 • CIOVIO Smart Home Power Cube Zásuvky 5 Zásuvek Adaptér Power Strip Multi Spínané Zásuvky

CIOVIO Smart Home Power Cube Zásuvky 5 Zásuvek Adaptér Power Strip Multi Spínané Zásuvky

Kód: a5606

Podmínka : Nový produkt

 • 280.72 Kč
 • 266.66 Kč

Sdílet

Pokud celková hmotnost je těžký,třeba přidat nějaké náklady na dopravu.Protože může

není to loď China post.Děkuji vám za vaši laskavou pochopení!

Vezměte prosím na vědomí, že 'nadpis' tento výpis obsahuje různé modely, je nabídnout více možností.Prosím, vyberte žádoucí, jednoho a nechal vzkaz, když jste se podívat na určit, který model chcete.

Jako poctivý prodejce, jsme se věnovat sami sebe, aby nabízet nejlepší produkty a služby.Chápeme, někdy může mít problém s nákupem, ale ať je to cokoliv prosím, věřte, že budeme vyzkoušet nejlépe, aby jste spokojeni.Spravedlivé a Objektivní zpětnou vazbu, je velmi DŮLEŽITÉ, aby naši pověst a budeme velmi vděční, pokud můžete, kontaktujte nás před odjezdem Negativní/Neutrální zpětnou vazbu.Pojďme společně pracovat na vyřešení problému nejdříve pohodlí.

CIOVIO Smart Home Power Cube Zásuvky 5 Zásuvek Adaptér Power Strip Multi Spínané Zásuvky

Zásilka

1.- Můžeme dodávat výrobky po celém světě.

2.- DHL, FedEx, TNT, UPS, EMS, China Post, Hongkong Post, jsou všechny k dispozici.

3.- Položky budou rozeslány s 7 dnů po obdržení platby.

4.- Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresu a kontaktní telefonní číslo, jsou správné, když jste nabídku na položku.

5.- Můžete sledovat situaci svůj výrobek na webové stránky poté, co jsou odeslány.

Záruka

1. - Jeden rok záruka .

2.- Pokud položka je vadné po obdržení by mělo být do 7 dnů od data přijetí pro výměnu nové (Kupující by se měl vrátit všechny původní a nepoškozené položky v re-prodejného stavu).

3.- Dodáváme bezplatné opravy servis do jednoho roku od zakoupení.Pro první 1 měsíc, budeme platit jeden způsob, náklady na dopravu( od nás na vaší lokalitě); Po 1 měsíci od zakoupení kupující muset zaplatit dvěma způsoby přepravy nákladů.

4.- Jednou jsme si se vrátil položky, my vám pošleme nahrazují zpět co nejdříve.

5.- Naše záruka se nevztahuje na žádné produkty, které jsou fyzicky poškozen, nebo pod osn-normální provozní podmínky v důsledku zneužití nebo nesprávné instalace na díly.

Platba

1.- Prosím, ujistěte se, že vaše platební účet je k dispozici předtím, než jste nabídku na položku.

2.- Všechny platby by měly být uplatněny nejpozději do 7 dnů poté, co obdržíte položky.Pokud opravdu mají potíže v platební položky, prosím, kontaktujte nás za prvé, my vám pomohou vyřešit to.

3.- Pokud máte nějaké speciální požadavky o detailech produktu, prosím zanechat vzkaz ve vaší objednávce.

Dovozní Daně nebo Cla

1.- Dovozní cla, daně a jiné poplatky, se stalo ve vaší straně nejsou zahrnuty v ceně položky.Tyto poplatky jsou poskytnuty kupujícím.

2.- Prosím, zkontrolujte, zda s vámi zemi?s Celní úřad určit, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem.

3.- Prosím, potvrdil, podrobné informace o doručení faktury.Například to, jak moc cena, kterou jsme měli napsat na nákladní list, faktura, nebo jak to popsat položku, atd...

Zpětná vazba

1.- Jako vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.Díky moc za váš čas.

2.- Náš program bude odejít zpět stejnou zpětnou vazbu, aby vám po vaší pozitivní zpětnou vazbu.

3.- Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, budeme se snažit v našich silách vyřešit problémy.

Děkuji moc za vaši podporu a přeji hezký den!

Jak se k nám dostat

Camille Chen fa9ed465f567e13d

Prosím, neváhejte a napište nám zprávu, pokud máte nějaké dotazy,

A těšíme se na vaše OBJEDNÁVKY!

Štítky: usb cgarger, prodlužovací kabel usb, pop-up zásuvka, vestavěné inteligentní zásuvky, multi zásuvky, výstupní výkon, skryté zásuvky, blitzwolf inteligentní zásuvka, inteligentní zásuvka, inteligentní zásuvka wi-fi.

 • Aplikace: Rezidenční / Všeobecné Účely
 • Wifi: No
 • Číslo Modelu: Smart Home Power Cube Zásuvky
 • Projekt: CIOVIO Smart Home Power Cube Zásuvky 5 Zásuvek
 • Typ: Elektrické Zásuvky
 • STANDARDNÍ: STANDARDNÍ
 • Uzemnění: Standardní Uzemnění
 • Tvar: Náměstí
 • Značka: CIOVIO
 • Hlavní Vypínač: No
 • Jmenovitý Proud: 10A
 • Prodlužovací Kabel Délka: NIC

Příslušenství

Počítačové A Televizní Zásuvky , Crystal Glass Panel, Bez Zástrčky RJ45 Síťový adaptér 2 Gangy Zdi Počítači a TV Zásuvky Wall panel To je počítačový kabel rozhraní a televizní kabel rozhraní, jedné z konstrukce, používání, celkově krásnější. Velikost popis Zásuvka panel velikost: 86mm*86mm, Montážní vzdálenosti šroub otvoru: 60mm RJ45
Související
Coswall CAT5E RJ45 Připojení Jacku Hliník Kartáčovaný Panelu Počítače Zásuvka Nástěnná Datová Zásuvka Knight Black / Silver Grey R12 Série Coswall CAT5E RJ45 Připojení Jacku Hliník Kartáčovaný Panelu Počítače Zásuvka Nástěnná Datová Zásuvka Knight Black / Silver Grey R12 Série ​ ​ Velkoobchod a pokles lodní dopravy jsou i uvítal?Pro velkoodběratele nabízíme
Související
COSWALL Wall Panel PC Dvojitá Zásuvka 16A EU Elektrická Zásuvka Dual USB Inteligentní Nabíjecí Port 5V 2A Výstup COSWALL Wall Panel PC Dvojitá Zásuvka 16A EU Elektrická Zásuvka Dual USB Nabíjecí Port 5V 2A Výstup Princip nabíjecí port USB: při použití konektoru USB vložte do USB portu na zdířky, LED indikátor a napájení z USB portu, bude automaticky,
Související
13A UK Zásuvky se 4 USB Skleněný Panel Wallpad 13A Elektrické Zásuvky UK USB Nabíjecí Porty 146 mm * 86mm 13A UK Zásuvky se 4 USB Skleněný Panel Wallpad 13A Elektrické Zásuvky UK USB Nabíjecí Porty 146 mm * 86mm Název produktu: Dvoulůžkový 13A, UK Zásuvka s USB Max proud: Max. 13A Max Napětí: AC 110V-250V Panel materiál:
Související
Coswall IP66 Vodotěsný Venkovní EU Standardní zásuvky Zásuvka S 2 USB Nabíjecí Port + 1 Gangu 1 Způsob On / Off Vypínač Coswall IP66 odolný proti Povětrnostním vlivům, Vodotěsné Venkovní EU Standardní Zásuvky S Dual USB Nabíjecí Port + 1 Gangu 1 Způsob On / Off Vypínač Velkoobchod a pokles lodní dopravy jsou i uvítal?Pro velkoodběratele nabízíme slevy
Související